Прес-форма,Прес-форма для лиття пластмаси,Лиття пластмасових виробів під пресом,Виробники прес-форм для лиття пластмаси Китаю

Прес-форма

КомпаніяSino Mould Co., Ltd. являється всесвітньо відомим виробником прес-форм для лиття пластмаси, розташована на південному заході Китаю. Заснована як маленький цех ще у 1999 році,  на сьогоднішній день  SINOMOULD має великі досягнення у проектуванні та виробництві прес-форм для лиття пластмаси. Протягом 11 років плідної роботи компанії, багато змінилось на краще: штат працівників збільшився з 10-ти чоловік до 800 чоловік, річний обіг зріс з 0.3 мільйона доларів США до 40 мільйонів доларів США, робоча площа цеху розширилась від 50кв.м. до 60000кв.м., пройшла шлях від низької якості прес-форм до високоякісного виробництва, за роки існування, компанія SINOMOULD виготовила більше ніж 9000 комплектів прес-форм для лиття пластмаси.

В 2001 році компанія SINOMOULD встановила партнерські відносини з MTS ( MouldTechnologyServiceCo. – компанія технологічного сервісного обслуговування прес-форм) в Бельгії, які обумовлювали розміщення у MTS60% виробничої потужності виробництва компанії SINOMOULD до 2004 року. Завдяки співробітництву з компанією MTS,  компанія SINOMOULD закріпила стандарти якості конструювання та виробництва прес-форм для лиття пластмаси. Стандарти якості сформовані на основі вимог компанії MTS в поєднанні з базовими стандартами прес-форм DME та габаритами і якістю усіх складових прес-форми для лиття пластмаси.  Впровадження та реалізація таких стандартів якості як, “Стандарт конструювання прес-форм для лиття пластмаси компанії SINOMOULD” та “Стандарт виробництва прес-форм для лиття пластмаси компанії SINOMOULD”, викликало значне покращення якості компанії SINOMOULD, починаючи з тих часів, компанія SINOMOULD знає усі вимоги до прес-форм для лиття пластмаси і наша команда здобула концепцію та мислення досягнення високої якості.
З 1999 до 2010 року, компанія SINOMOULD інвестувала більше ніж 20 мільйонів доларів США в різноманітні інструменти та устаткування для виробництва прес-форм для пластмаси.

У липні 2005 року, компанія SINOMOULD пройшла стандартизацію управління якістю TS16949, згідно якого зазначається, що компанія SINOMOULDудосконалила систему управління якістю наступних напрямків: управління процесом, контроль габаритів, навчання технологічної майстерності, контроль якості конструювання, матеріалу, складових прес-форми для пластмаси.

В 2008 році компанія SINOMOULD заснувала групу компаній Sino:HoldingsGroup

·SinoMouldCo., Ltd ( виробництво прес-форм для лиття пластмаси)

·SinoAutomotiveMouldCo., Ltd(виробництво прес-форм автомобільного напрямку)

·SinoPackagingMouldCo., Ltd (виробництво пакувальних прес-форм)

·SinoPipeFittingMouldCo., Ltd ( виробництво прес-форм для труб та фітингів)

·DakumarMachineryCo., Ltd ( виробництво станків для інжекційного лиття та допоміжного обладнання)

·Anole Moulding Technology & Service Co., Ltd ( виробництво гаряче канальних систем)

·Sino Electron Co., Ltd ( виробництво електронних приборів)

Метою створення дочірніх компаній є:

·Досягнення професіоналізму в різних напрямках виробництва прес-форм для лиття пластмаси.

·Скорочення збитків вартості виробництва прес-форм для лиття пластмаси.

·Пропозиція покращеного обслуговування та професіональних рішень лиття пластмаси.

·Зменшення ліміту потужності виробництва прес-форм для лиття.

·Досягнення статусу найбільшої групи компаній-виробників прес-форм для лиття пластмаси та інновацій у цій сфері.

З кінця 2008 року і до сьогодні, компанія SINO MOULD реалізувала велику оптимізацію управління, чим в подальшому покращила якість прес-форм, час доставки, підвищила конкурентоспроможність на ринку.

Такий Китайський Виробник Прес-форм Для Лиття Пластмаси як SINO MOULD є високопродуктивним постачальником прес-форм. Звертайтесь та замовляйте довготривалу та високопродуктивну китайську прес-форму для лиття пластмаси! Компанія SINOMOULD пропонує вам відмінний сервіс перед вашим замовленням, протягом виробництва та після продажне обслуговування. Компанія SINOMOULD пропонує найкращу в Китаї прес-форму для лиття пластмаси та рішення в литті під пресом! Будь ласка контактуйте з нами Англійською, Французькою, Іспанською, Німецькою, Російською та Українською мовами.

ООО "МАГИЯ ПЛАСТ"
29025, УКРАИНА, Г.ХМЕЛЬНИЦКИЙ
УЛ.КУРЧАТОВА, 116
ТЕЛ/ФАКС: (0382)784370
WEBSITE: www.magic-plast.com