Çin Kalıp |Çin kalıpçılar | Çin Enjeksiyon Şirketi | Çin Kalıp üreticileri

Çin Kalıp

ÇIN KALIP-SINOMOULD ünlü ve dev bir Çin Kalıp üreticisi olup  Çinde kalıp imalatı Grubu ve Çin Kalıp teknolojileri alanında yenilikleri gerçekleştirmek için çabalar.

SINO MOULD şirketi ve SINOMOULD markası, tescili olup küresel olarak korunan bir markadır.Çin Kalıp  1999 yılında kurulan bir şirket olup Sayın Jun Lee, Susan Lee ve Miss Sofei Lim’inde içinde olduğu 3 kişi tarafından kuruldu.Şirketin kurulduğu ilk zamanlarda Çin Kalıp fabrikaların çoğu iç Pazar için çalışıyorlardı ve nadiren deniz aşırı ticaret yapabiliyorlardı.Kalıpların karmaşık bir yapısı vardı ve, yatırımcı seri üretim yapmak için kalıp satın alıyordu,bu nedenle plastik kalıp parçalarının büyük bir miktarlarda teslim edilmesi gerekiyor  ya da belli bir montaj üretim hattı üzerine işlenmesi ve her sistemin duraklamadan çalışması gerekiyordu.bu nedenle,uluslararası hedefimizi belirledik ve kalıp yatırımcılarının taleplerine göre,kalıp üretimi yapmak için Avrupa kalite standardında araştırma ve çalışmaya başladık.

2001 yılında, Çin Kalıp  MTS Belçika ile (Kalıp Teknolojileri Hizmeti ,Belçika) OEM işbirliğine başladı.Bu OEM işbirliği 3 yıl sürdü, ve bu 3 yıl boyunca, Çin Kalıp  Avrupa kalıplarının kalite standardı  "SINO KALIP TASARIM STANDARTLARI" ve "SINO KALIP İMALAT STANDARTLARINI " kurdu .ÇIN KALIP  teknolojileri  Çin Kalıp pazarının çok yüksek bir hızda olgunlaşmasıyla kendini geliştirmiştir. 2003 – 2011 yılları arasında her yılın cirosunun önceki yıldan iki katından daha fazla oldu.

Çin kalıp sanayi hızla gelişmekte olup yıllık satış gelişme oranı % 15 civarındadır. 2000 den fazla kayıtlı Çin Kalıp şirketi bulunup her yıl %3,6 oranında yeni firma kurulmaktadır.Şu anda, Çin kalıp sanayi, ağır rekabet gücü ile karşı karşıya.Güçlü rekabet gücünü korumak için, ÇIN KALIP  üretim kapasitesini büyütmek ve yönetim sistemini iyileştirmek için 70.000 m2 yeni bir arazi satın aldı.2010 yılında,ÇIN KALIP 30000m2 yeni fabrikasını kullanmaya başladı ve Almanya, İtalya ve Japonya'dan 6.000.000.00 dolardan fazla yeni takım ve ölçü aletleri satın aldı.Tüm bu yatırımların aksine, kalıp maliyetleri artmadı ve , bu yatırımlar kalitede artış sağladı ve üretimde arttırılan makineleşme kalıp imalatı ve teslimat sürelerini kısalttı.tüm bunlar çok daha yüksek kalitede düşük fiyat, almamızı sağladı.Bu sayede Çin Kalıp rekabet gücünü arttırdı ve teslimat sürelerini kısalttı.

Çinli Kalıp üreticisi Çin Kalıp her geçen gün kalitesi nedeniyle dünyada daha popüler hale gelmektedir, Çin Kalıp’un felsefesi, Çindeki Kalıp üretim teknolojilerini ve Çin Kalıp kalıp işleme teknolojilerini geliştirmek ve katkıda bulunmaktadır.ÇIN KALIP Amerikan Japon,yada  Avrupa,firmalarına göre % 20 ile % 70 oranında daha az maliyetlidir.

ÇIN KALIP’da   siparişde bulunduğunuzda sizin için akıllıca olduğunu göreceksiniz. Rakiplerinize oranla % 30 ile % 80 az  yatırım yaparak kalıp maliyetlerinizi düşürün

ÇIN KALIP yüksek performanslı bir kalıp tedarikçisi. Uzun ömürlü,yüksek performanslı,ve kaliteli kalıp için bize sipariş verin.Çin Kalıp  sipariş sırasında satış sonrası servis ve sipariş öncesi mükemmel bir hizmet sunuyor.ÇIN KALIP  en iyi Çin Kalıp üretisici  ve size Kalıp çözümleri sunuyor! İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Rusça dilleri için  bizimle irtibata geçiniz.

Türkiye enjeksiyon makine ve kalıp distribütörü:

KAPLAN PLASTİK enjeksiyon makina ve kalıp sanayi

Adres:Haramidere sanayi sitesi b blok no:111 Beylikdüzü/İstanbul

Tel:+90 212 422 92 63

Fax:+90 212 422 02 83

Gsm:+90 532 559 98 69 Yetkili: Süleyman Kaplan